LGA0410-1R0KP52E
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- LGA0410-1R0KP52E
- JLCPCB Part #
- C72359
- Package
- Plugin,D4xL10.5mm
- Description
- 0.6mm 157MHz 190mΩ 1uH 45@25.2MHz 920mA Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS