EC6AW-24S33
MFR.Part #
EC6AW-24S33
JLCPCB Part #
C6029848
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 2A 3.3V 6.6W 80% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS