EC6AW-24S15
MFR.Part #
EC6AW-24S15
JLCPCB Part #
C5682361
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.5kV 15V 530mA 85% 8W 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS