EC8AW-24S33
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC8AW-24S33
JLCPCB Part #
C5726483
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.2mm 20.3mm 3.3V 300kHz 31.8mm 4000uF 4A 75mVp-p 88% 8mA 9V~36V ±1.5% DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS