TD03G9091BT
MFR.Part #
TD03G9091BT
JLCPCB Part #
C667029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS