RC-02W123JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-02W123JT
JLCPCB Part #
C258112
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS