RTH10WR100FTG
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RTH10WR100FTG
JLCPCB Part #
C22446553
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS