CTH8VF-222K
MFR.Part #
CTH8VF-222K
JLCPCB Part #
C17580690
Description
2.2mH 2Ω 500mA 580mA 700kHz ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS