CFM25S120-E PL
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
CFM25S120-E PL
JLCPCB Part #
C5968327
Package
DIP-6
Description
1 12V 2.1A 25W 84% 90VAC~264VAC DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS