EC2SB-05S12S
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC2SB-05S12S
JLCPCB Part #
C5631495
Package
SMD-6P,25.4x25.4mm
Description
1 1.5kV 10W 12V 4.7V~9V 833mA 87% SMD-6P,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS