CDS30FA333JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS30FA333JO3F
Description
-55℃~+125℃ 100V 19.1mm 21.1mm 33nF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS