AVS107M63G24T-F
MFR.Part #
AVS107M63G24T-F
JLCPCB Part #
C2443286
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 3Ω@120Hz 60mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS