CD7FA391JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FA391JO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 390pF 6.6mm 7mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS