BLH406K801C064
MFR.Part #
BLH406K801C064
JLCPCB Part #
C3795128
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 800V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS