CD7FA331FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD7FA331FO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 330pF 6.6mm 7mm ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS