474PPB162K
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
474PPB162K
JLCPCB Part #
C5510144
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-55℃~+105℃ 470nF 650V、1.6kV ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS