LPX471M200C3P3
MFR.Part #
LPX471M200C3P3
JLCPCB Part #
C3724439
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 200V 25mm 30mm 423mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS