CD30FC253JO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD30FC253JO3
Description
-55℃~+125℃ 20.8mm 23.1mm 25nF 300V ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS