189LMH050MZEG
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
189LMH050MZEG
JLCPCB Part #
C6983624
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 18000uF 2000hrs@105℃ 32.24mΩ@120Hz 35mm 47mm 5.2A@120Hz 50V ±20% Plugin,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS