D103F821JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
D103F821JO3F
Description
-55℃~+125℃ 300V 820pF 9.7mm 9.9mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS