MLC10-1R2K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLC10-1R2K-RC
JLCPCB Part #
C6592689
Package
0805
Description
1.2uH 45@10MHz 500mΩ 50mA 65MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS