PCSFW630-6R8M
MFR.Part #
PCSFW630-6R8M
JLCPCB Part #
C17290910
Package
SMD,7x6.6mm
Description
48mΩ 5A 6.8uH 6A ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS