BZX84C18-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C18-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5957035
Package
SOT-23
Description
100nA@12.6V 18V 410mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS