BZX84B18-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84B18-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5566585
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12.6V 17.64V~18.36V 18V 225Ω 410mW 45Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS