BZT52-B17-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-B17-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C6522552
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@13V 16.66V~17.34V 17V 200Ω 40Ω 410mW SOD-123 Zener Diodes ROHS