SCM20-221T-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
SCM20-221T-RC
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 2 220Ω@100MHz 320mA 400mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS