947D331K112CDRSN
MFR.Part #
947D331K112CDRSN
JLCPCB Part #
C3797791
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.1kV 330uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS