1SMB3EZ39-AU_R2_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ39-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C5878409
Description
28Ω 39V 3W 500nA@29.7V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS