1SMB3EZ30-AU_R2_000A1
MFR.Part #
1SMB3EZ30-AU_R2_000A1
JLCPCB Part #
C5485517
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 16Ω 1kΩ 28.5V~31.5V 30V 3W 500nA@22.5V SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS