MFR0W4F180KA50
MFR.Part #
MFR0W4F180KA50
JLCPCB Part #
C66723
Description
1.8Ω 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS