0105WHF1653TDE
MFR.Part #
0105WHF1653TDE
JLCPCB Part #
C560332
Description
-55℃~+125℃ 15V 165kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS