PS122WF1800T4E
MFR.Part #
PS122WF1800T4E
JLCPCB Part #
C2793858
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS