PC0503-4R7M-RC
MFR.Part #
PC0503-4R7M-RC
JLCPCB Part #
C5844634
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.5A 4.7uH 70mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS