P4SMAJ58A-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P4SMAJ58A-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5840518
Description
-55℃~+150℃ 1uA 4.3A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 64.4V 93.6V TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS