MLC20-100K-RC-TR
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
MLC20-100K-RC-TR
JLCPCB Part #
C5799451
Package
1206
Description
10uH 1Ω 24MHz 25mA 45@2MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS