PCT68/4BK
MFR.Part #
PCT68/4BK
JLCPCB Part #
C7324380
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 4V 68uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS