PCT2.2/25BM
MFR.Part #
PCT2.2/25BM
JLCPCB Part #
C5844837
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 25V 4.5Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS