0402WGF1330TCE
MFR.Part #
0402WGF1330TCE
JLCPCB Part #
C65628
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS