HV06W4F2743T5E
MFR.Part #
HV06W4F2743T5E
JLCPCB Part #
C414792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS