25121WF2740T4E
MFR.Part #
25121WF2740T4E
JLCPCB Part #
C421590
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS