EC7A-12D12S
MFR.Part #
EC7A-12D12S
JLCPCB Part #
C5726411
Package
SMD-18P,31.8x20.3mm
Description
1.5kV 10W 12V 2 416mA 87% 9V~18V SMD-18P,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS