EC5BU-12S15A
MFR.Part #
EC5BU-12S15A
JLCPCB Part #
C5682253
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 15V 15W 1A 88% 9V~18V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS