EC7BW-48D15N
MFR.Part #
EC7BW-48D15N
JLCPCB Part #
C6029864
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1.5kV 15V 18V~75V 2 20W 666mA 88% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS