EC4BU-05S33T
MFR.Part #
EC4BU-05S33T
JLCPCB Part #
C5726269
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.5kV 2.5A 3.3V 4.7V~9V 8.3W 87% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS