EC7BW18-72S12
MFR.Part #
EC7BW18-72S12
JLCPCB Part #
C6029867
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.67A 12V 20W 3kV 8.5V~160V 89% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS