EC4AW-48D15H6
Extended
Manufacturer
Cincon Electronics Co. LTD
MFR.Part #
EC4AW-48D15H6
JLCPCB Part #
C5726241
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
15V 18V~72V 2 200mA 84% Short Circuit Protection DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS