REC10-2405SRW/H2/A/M/SMD-R
Extended
MFR.Part #
REC10-2405SRW/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5721546
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 18V~36V 2A 2kV 5V 87% SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS