REC10-2415SRWZ/H2/A/M/SMD-R
Extended
MFR.Part #
REC10-2415SRWZ/H2/A/M/SMD-R
JLCPCB Part #
C5721578
Package
SMD-18P,32x19.9mm
Description
1 10W 15V 2kV 667mA 85% 9V~36V SMD-18P,32x19.9mm Isolated Power Modules ROHS