DMTH10H003SPSW-13
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMTH10H003SPSW-13
JLCPCB Part #
C5711772
Package
PowerDI5060-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 166A 2.6W、167W 34pF 3mΩ@10V 5.542nF 85nC@10V PowerDI5060-8 MOSFETs ROHS