DMT3009UDT-7
Extended
Manufacturer
Diodes Incorporated
MFR.Part #
DMT3009UDT-7
Description
-55℃~+150℃ 1.8V@250uA 14.6nC@10V 15mΩ@4.5V 16W 30A 30V 381pF 76pF 894pF - MOSFETs ROHS